Anti Mould Grout with Microban

Antibakteriální a protiplísňová spárovací hmota s Microban ®

- technologie Porcel bond, Microban 
- flexibilní
- voděodpudivá
- mrazuvzdorná
- aplikovatelné do 5 mm spáry
- CG2
- interiér, exteriér

Popis výrobku

Protiplísňová spárovací hmota Dunlop s příměsí antibakteriální ochrany Microban® je jasně bílá prášková spárovací hmota odolná vodě a mrazu se zvýšenou flexibilitou pro vnitřní a vnější použití.
Technologie Microban® má životnost stanovenu jako životnost produktu a brání vzniku bakterií např: (salmonella, E-coli, Listeria) a plísní a zůstáva po celou dobu bílá. Ideální na použití do spár v koupelnách a toaletách i domácích kuchyních, na pracovní desku. Vhodná pro použití pro všechny typy obkladů.
Spárovací hmota Microbanem ® s je směs cementu, speciálních polymerů a přísad. Po smíchaní produktu s vodou ve správném poměru a při správném zpracování, dostáváme velmi jemný pastózní tmel, který se lehce zapracovává do spár.

Druh použití

- interiér, exteriér
- na stěny, podlahy - dle způsobu používaní spárované plochy

 - pro všechny typy obkladů

Technický list


Doporučujeme

Díky produktu Tile-on-wood je možné v dnešní době pokládat dlažbu přímo na dřevěné povrchy jako je OSB deska, palubová podlaha. Pryč jsou ty doby kdy příprava takovéto podlahy byla náročná a zdlouhavá.


Tile-on-Wood je speciální vodě odolné disperzní lepidlo a spárovací hmota v jednom určena pro pokládku dlažby v koupelně nebo v kuchyni. Poskytuje maximální, trvale flexibilní spojení mezi dlažbou a dřevěným povrchem. 

 

Informace