Set fast plus floor & wall tile adhesive

Rychle tuhnoucí lepidlo pro obklady a dlažby

- technologie Porcel Bond
- odolné mrazu a vodě
- interiér i exteriér
- C2FT
- teplotní odolnost : -30°C až +150°C

Popis výrobku

Dunlop Set Fast Plus floor & wall tile adhesive je profesionální rychle tvrdnoucí flexibilní cementové lepidlo pro pokládku dlažby i obkladů na tenké i středně silné lože. Díky unikátní technologii PorcelBond je kromě keramických, porcelánových i terakotových obkladů a dlažeb vhodné pro lepení vysoce slinuté, glazované a jiné nesavé obkladové materiály. Díky nebezpečí sjíždění obkladů není třeba obklady dodatečně fixovat a podpírat. Větší rozpětí síly lože 3 - 12 mm umožňuje srovnat i větší nerovnosti pouze jedním pracovním krokem. Je vysoce odolné proti vodě, mrazu a střídání teplot a je tedy vhodné k vnitřnímu i vnějšímu použití, ve sprchách, bazénech, balkonech a terasách, nebo s podlahovým vytápěním.
Jemnozrnná konzistence dovoluje kvalitní nanášení, dobrou přilnavost k povrchu a výbornou zpracovatelnost během obkládaní.
 

 Lepidlo je dodáváno jako prášek vyrobený ze směsi speciálních cementů, vysoce pevnostních plniv a chemických přísad. Smícháním s vodou vznikne jemná, pastovitá lepící malta, která hydratací vytvrzuje do hmoty s minimálním pnutím.

Technický list


Doporučujeme

Díky produktu Tile-on-wood je možné v dnešní době pokládat dlažbu přímo na dřevěné povrchy jako je OSB deska, palubová podlaha. Pryč jsou ty doby kdy příprava takovéto podlahy byla náročná a zdlouhavá.


Tile-on-Wood je speciální vodě odolné disperzní lepidlo a spárovací hmota v jednom určena pro pokládku dlažby v koupelně nebo v kuchyni. Poskytuje maximální, trvale flexibilní spojení mezi dlažbou a dřevěným povrchem. 

 

Informace